Opieka nad pacjentem w przebiegu schorzeń neurologicznych.

Opis

Kurs Opieki nad pacjentem w przebiegu chorób neurologicznych.

Jeśli chcesz zdobyć profesjonalną wiedzę na temat opieki nad pacjentem w przebiegu chorób neurologicznych powinieneś się zdecydować właśnie na ten kurs.Prowadzony przez profesjonalnie przygotowaną kadrę z wykorzystaniem aktywizujących metod nauczania w trakcie , których zdobędziesz więdze potrzebną do opieki nad chorym. Pod czujnym okiem specjalistów zdobędziesz wiedzę potrzebną do opieki nad pacjentem w przebiegu chorób neurologicznych w szczególności :/udary niedokrwienne i krwotoczne  mózgu, krwotok podpajenczynówkowy, choroby zapalne naczyń mózgowych, stwardnienie rozsiane,  Alzheimera, Parkinsona czy padaczki.

Uzyskana wiedza pozwoli Ci ocenić zaburzenia przytomności wg skali Glasgow,wyłonić problemy opiekuńcze związane z zaburzeniami czucia czy zaobserwować ból neurogenny.

 

Po zakończeniu kursu będziecie wiedzieć jak określić priorytety opiekuńcze w odniesieniu do pacjentów w przebiegu chorób neurologicznych,dobrać metody opieki  do sytuacji chorego oraz,oceniać i modyfikować proces opieki nad  chorym i jego rodziną w zależności od problemów zdrowotnych pacjenta.

W części warsztatowej nauczycie się określać  potrzeby bio/psycho/społeczne  pacjentów w przebiegu chorób neurologicznych .Na sam koniec w czasie dwu godzinnych ćwiczeń przygotujecie indywidualny plan opieki nad chorym na podstawie opisanego przypadku . Zapisz się już dziś!!!

Czas trwania:  9.00-15.30

Termin:

po zebraniu grupy

Lokalizacja:

ul. Piłsudskiego 135, Łódź

Cena:

Zgłoś się przez stronę

I Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niejszym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i szkolenia , zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 poz. 883 oraz z 2000r. Nr 12 poz. 136 i Nr 50 poz. 580).

Udostępnij