Kształcenie opiekunów medycznych

Profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie

 • KURS KWALIFIKACYJNY-ZAWÓD OPIEKUN MEDYCZNY

  Termin: 2019-09-14 DF-1. Kurs kończy się egzaminem państwowym , który odbędzie się w na przełomie stycznia-lutego 2020 roku r

 • Wykorzystanie coachingu w procesie organizacji stanowiska pracy opiekuna medycznego.

  Termin:

 • Wykorzystanie coachingu w procesie opieki nad pacjentem

  Termin: po zebraniu grupy

Opis

Opiekun medyczny  to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodów poszukiwanym  na rynku  pracy w kraju i zagranicą . Możliwość pracy w krajach UE daje szansę  zarobków na wysokim poziomie.

Zawód ten możesz zdobyć w ramach Policealnej Szkoły Opiekunów Medycznych oraz  Kwalifikacyjnego  Kursu Zawodowego.

Wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczoną kadrę pedagogiczną , która przygotuję Cię do pracy w roli Opiekuna Medycznego. Po ukończeniu kształcenia otrzymasz dyplom , który zapewni Ci możliwość pracy w całej UE. W naszej placówce pracujemy na aktualnych materiałach edukacyjnych i nowoczesnym sprzęcie.

To doskonały wybór dla tych, którzy chcieliby związać swoją przyszłość zawodową z niesieniem pomocy innym. Jest zawodem ,wymagającym szczególnej  wrażliwości, cierpliwości, empatycznego  podejścia  do drugiego człowieka

Oferujemy Państwu również możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach kursów podyplomowych, które pozwalają na zdobycie wiedzy specjalistycznej związanej z wykonywaniem zawodu.

Nasze kursy adresowane są do wszystkich osób , które chcą aktualizować swoją wiedzę  i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe .

Chcesz zdobyć zawód opiekuna medycznego  bądź podnieść  kwalifikacje zawodowe  zapisz się już dziś online.

 

 

Harmonogram kursów

Zobacz nasze aktualne kursy i zapisz się już dzisiaj online

Referencje

Nasi kursaci o nas

 • Asia

  Dzięki Ceiro wyjechałam za granicę , nauczyłam się języka Niemieckiego i pracuję z ludzmi , którym mogę pomóc.

Szkoła Ceiro działa na Łódzkim rynku od kilku lat i w tym czasie staliśmy się miejscem wyjątkowym. Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu atmosfera  sprzyja nauce i samorealizacji. Profesjonalna kadra pedagogiczna, której działania poparte są wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu , pomoże Ci na każdym etapie kształcenia. W naszej szkole najważniejsi są słuchacze oraz ich indywidualne potrzeby , to one są dla Nas priorytetem o czym możesz przekonać się już teraz. Zapisz się  już dziś i dołącz do społeczności CEIRO. Czekamy na Ciebie!!!

Dlaczego ceiro