Podyplomowe Kształcenie Pielęgniarek i Położnych

Specjalizacje i kursy doskonalące na każdym poziomie

Opis

Podyplomowe Kształcenie Pielęgniarek i Położnych w CEIRO ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych pielęgniarek i położnych i odbywa się w ramach:


SZKOLEŃ SPECJALIZACYJNYCH
-mających  na celu uzyskanie przez pielęgniarkę, położną specjalistycznych kwalifikacji w określonej dziedzinie pielęgniarstwa oraz uzyskanie  tytułu  specjalisty w tej dziedzinie.

KURSÓW  KWALIFIKACYJNYCH mających  na celu uzyskanie przez pielęgniarkę, położną specjalistycznych kwalifikacji do udzielania świadczeń zdrowotnych wchodzących w zakres danej dziedziny pielęgniarstwa.

KURSÓW  SPECJALISTYCZNYCH-mających  na celu uzyskanie przez pielęgniarkę, położną kwalifikacji do wykonywania określonych czynności zawodowych przy udzielaniu świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych lub rehabilitacyjnych

KURSÓW DOSKONALĄCYCH-mających na celu uzyskanie przez pielęgniarkę, położną aktualnej wiedzy zgodnej z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie pielęgniarstwa oraz nauk pokrewnych.

Harmonogram kursów

Zobacz nasze aktualne kursy i zapisz się już dzisiaj online

Referencje

Nasi kursaci o nas

  • Asia

    Dzięki Ceiro wyjechałam za granicę , nauczyłam się języka Niemieckiego i pracuję z ludzmi , którym mogę pomóc.

Szkoła Ceiro działa na Łódzkim rynku od kilku lat i w tym czasie staliśmy się miejscem wyjątkowym. Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu atmosfera  sprzyja nauce i samorealizacji. Profesjonalna kadra pedagogiczna, której działania poparte są wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu , pomoże Ci na każdym etapie kształcenia. W naszej szkole najważniejsi są słuchacze oraz ich indywidualne potrzeby , to one są dla Nas priorytetem o czym możesz przekonać się już teraz. Zapisz się  już dziś i dołącz do społeczności CEIRO. Czekamy na Ciebie!!!

Dlaczego ceiro