Oferta Edykacyjna

policealna szkoła opiekunów medycznych

Zawód opiekuna medycznego powstał w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych asystentów wykonujących zabiegi pielęgnacyjne i sanitarne.

Kurs na opiekunów medycznych

Zawód opiekuna medycznego powstał w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych asystentów wykonujących zabiegi pielęgnacyjne i sanitarne.

technik masażu​

Technik masażysta to zawód specjalistyczny cieszący się rosnącą popularnością. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome znaczenia zdrowego stylu życia i dbania o ciała, dlatego coraz chętniej korzysta z masażu jako sposobu troski o swoje zdrowie i samopoczucie.

dodatkowe kursy medyczne

A short description of your service. Lorem ipsm dolor amet, consec tetur adipis cing elit, sed do eiusmod tempor incid idunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exer citation ullamco la enim lorem isae ni.

Pytania i ODpowiedzi

Najszczęściej zadawane pytania 

Aby zostać przyjętym do szkoły trzeba przedstawić komplet dokumentów: świadectwo ukończenia szkoły średniej – oryginał, odpis lub kopia potwierdzona przez notariusza, zaświadczenie od lekarza ogólnego lub lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do nauki w wybranym zawodzie, dwa zdjęcia (można je donieść w późniejszym terminie), dowód osobisty, oraz wypełnić kwestionariusz w sekretariacie szkoły.

Zajęcia odbywają się średnio co dwa tygodnie.

Do szkoły Ceiro przyjmowane są osoby, które ukończyły 18 lat, lub ukończą 18 lat w roku kalendarzowym, w którym rozpoczynają naukę. przyjęciu do szkoły nie ma górnej granicy wiekowej dla osób zapisujących się.

Tak, szkoła wydaje takie zaświadczenia swoim słuchaczom

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc.Dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać skany on-line (w dniu rozpoczęcia kursu wymagane jest złożenie dokumetów w formie papierowej)

Tak, do zapisu nie jest wymagane zdanie egzaminu maturalnego, a tylko ukończnie szkoły średniej.

Tak w celu oszczędzenia państwa czasu istnieje możliwość zapisania się na kurs przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas!

Masz dodatkowe pytania?